Türk Sohbet Siteleri
Türk Sohbet Siteleri

Türk Sohbet

Merhaba değerli okurlarımız bu akşam sizler için güzel bir dostumuzun yazmış olduğu içeriliği paylaşmak istedik. Türk sohbet siteleri konusunu ele aldık ve farklı mizah ile tabiki.

Gönül ne Mey ister nede Meyhane Gönül Sohbet ister Meyler bahane.
Zamansızlık hayatın bize getirileri ve götürüleri o kadar yoruyor ki bizleri kendimize zaman ayıramıyoruz…İçimizde biriken stresi dışa vuramıyor yalnızlığa hapsediyoruz kendimizi. Oysa İnsanların yemek içmek gibi en temel ihtiyaçlarındandır sohbet etmek. Konuşmakla sohbet etmek arasında ki farkı bile unuttuk bir çoğumuz. Yalnızlık paylaşıldıkça azalan bir olgudur. Her yaşta, her koşulda kendimizi ifade etmek anlatmak anlaşılmak paylaşmak isteriz.

Pandemi, yoğun iş temposu, aile, sorunlar derken vakit bulamadık kendimizi ifade etmeye. Dostlukları, neşeli şen sohbetleri unuttuk. Ve bazen acımızı bile kendi içimizde yaşar olduk. Özellikle pandemi döneminde koptuk birbirimizden, fobiler oluşturduk bir çoğumuz, birbirimize yakınlaşmaya kalabalık ortamlara girmeye korkar hale geldik. İşte bu dönemde birçoğumuzun hayatına Türk chat siteleri girdi. Sohbet etmeye olan özlemimizi gidermek bir nebzede olsa deşarj olabilmek için, telefonlarımıza bilgisayarlarımıza yöneldik ve aramaya başladık… Kaliteli sohbet ortamları, Seviyeli sohbet odaları, chat, sohbet… diye uzar gider bu liste.

Türk Chat Odaları

Her kültürden örf ve adetten farklılıklara rağmen onlarca insan bir araya gelip, bazen mutluluğu bazen hüznü ve bazen kimseyle paylaşamadığı duyguları, yeri geldiğinde kaybettikleri yakınlarının acılarını yaslarını paylaştıkları ve biraz olsun üzerlerindeki stresi yükü attıkları mekan oluyor sohbet siteleri. Bazen sırdaş ,bazen abi kardeş, bazen abla kardeş. Chat sitelerinden dostluk kurup bunu gerçek hayatlarına taşıyan kadim dostluklar kuran insanlar bile mevcut.

Türk sohbet odaları demiştik makalemizin başlııında, Türkiye’nin Doğusu Batısı ve Yurtdışında Amerika’sından Kosovasına, Azerbaycan’dan İsviçre’sine… Sohbet odalarına bağlanmak için bir telefon yada bilgisayar ve birde internet verisi yeterli.. Hangi coğrafyada olursak olalım teknoloji çağının getirilerinden olan akıllı telefonları, bilgisayarları ve birçok uygulamayı hepimiz aktif olarak kullanıyoruz. Chat sitesi artan taleple kurulan, kullanıcılarına bilgisayar olmaksızın, bağlantıda kopmalar olmadan ve daha rahat bir şekilde chat sitelerinde sohbet etmelerine olanak sağlayan, Androirc ile de sohbetler hem daha keyifli bir hale geldi hem de kolaylaştı.

Türk Sohbet Odaları

Bu noktadan sonra yapmanız gereken ise kendinizi ifade eden bir rumuz, nick oluşturmak ve sohbete başlamak. Hangi ilde yada ülkede olursanız olun. Günün her saatinde ve dileğiniz her yerden girip belki hemşerilerinizle belki de hiç bilmediğiniz kültürden kişilerle Türk sohbet muhabbet etme imkanı bulmak, kalıcı dostluklar, arkadaşlıklar kurmak ve hatta kim bilir aradığınız aşkı sevgiyi bile sohbet sitelerinde bulmak mümkün. Aşk demişken ve sohbet sitelerinde Aşk’tan bahsetmişken Cemal Süreyanın dizeleri geliverdi aklıma. Görmeden dokunmadan da sevgiyi aşkı yaşayabileceğimizi anlatan muazzam bir şiirdi. Diyor ki Şair ;

“Öyle uzaktan seviyorum seni yanaklarına sızan iki damla yaşını silmeden, en çılgın kahkahalarına ortak olmadan en sevdiğin şarkıyı beraber mırıldanmadan öyle uzaktan seviyorum seni kırmadan, dökmeden, parçalamadan, üzmeden, ağlatmadan uzaktan seviyorum”

Velhasıl kelam dostlar, siz ister adına sohbet deyin isterseniz chat, duygularımızı dile getirmek, ruhumuzda var olan boşluğu ve sohbete olan ihtiyacımızı gidermek için birçoğumuzun hayatın da.
İşte bu sitelerden biri de, radyosunda birbirinden kaliteli dj’lerin yayınları eşliğinde, kaliteli seviyeli sohbetlerin yapıldıgı, farklı Türk sohbet odalarının bulunduğu, her yaştan ve her kültürden güzide insanların olduğu bir sohbet ortamı www.aksohbet.net gerek yöneticileriyle, gerek sunucu içerisindeki saygı sevgi hoşgörü ortamıyla, gönül rahatlığıyla chat yapabileceğiniz güvenilir bir sitedir.

Bir önceki yazımız olan Yetişkin Bayan Sohbet Siteleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yazar:

Görüntüleme: 971 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 19 Haziran 2023

10 Yorumlar
eyLem

Öyle uzaktan seviyorum seni yanaklarına sızan iki damla yaşını silmeden, en çılgın kahkahalarına ortak olmadan en sevdiğin şarkıyı beraber mırıldanmadan öyle uzaktan seviyorum seni kırmadan, dökmeden, parçalamadan, üzmeden, ağlatmadan uzaktan seviyorum” Güzel bir paylaşım duygu yüklü emeğinize sağlıl aranızda yeni olsamda aile huzurunu yaşattığınız için teşekkür ederim sevgiler eyLem

BaD

Türk Sohbet Dediğimizde Harbi Türkce Sohbetin En kaliteli Adresi Diyebilirim Mükemmel Bir Sohbet Akısı Essiz Radyo Yayınları ile Harika

BaLa

Emegine saglık keyifle okudum.

ALin

Emegine saglık .....

PoLen

Harikaydı ...

KeKiK

Kalemine sağlık Sari cım:*. Gönülden sevdiklerimle sohbet ettiğim tek güzel mekan.

FiLizz

Emeğine yüreğine sağlık canım ❤️ Çok güzel bir yazı olmuş kalemine sağlık ❤️

Mihriban

Emeğine sağlık SaRimmmm harika bir yazı kalemine gönlüne güzel yüreğine sağlık 😘😘😘😘

Erdem

15 yıldır chatteyim belee yazı görmedim i. Gerçekten harikuledee i. Tebriklerim bu yazıyı yazana.. : )

Asi-Genc

emeklerine sağlık çok güzel olmuş makalen

Cevap bırakın

sohbet sitesi mobil sohbet