Samimi Sohbet Siteleri
Samimi Sohbet Siteleri

SAMİMİ SOHBET SİTELERİ

“Samimiyet yüreklerin konuştuğu bir dildir. Çoğunun yüreği yetmez”diyor yazar…
Samimiyet ne demek? Arapça kökenli olan bu kelimenin,”Türk dil kurumuna göre kelime anlamı;içli dışlı olmak,Senli benli olmak durumu”.Pekii günlük hayatımızda ne anlama gelir Samimi olmak,Samimiyet kelimesi?


Samimiyet deyince ilk aklımıza gelen yürekten içten olmaktır. Bazen de samimiyeti yalansız dürüstlük olarak nitelendiririz…
Dostluklarımızda samimiyet ararız,sohbetlerimiz de samimiyet ararız.Kırk yıl hatrı olan bir kahvede bile samimiyet ararız…Samimiyet her insanla kurulmaz bilir seçeriz.Kimisine samimi davranırken oldukca cömert,kimisinede cimriyizdir.
Hayatın içinde her alanda Samimi dostlar,iş arkadaşları,Ve hatta samimi mekanlar ararız.Salaş ama samimi bir mekandı deriz mesela…Yedigimiz içtigimizi geçtik de o SAMİMi SOHBET vardı ya herşeye değdi deriz mesela…

Bu samimiyet, SAMİMİ SOHBET SİTELERİ içinde geçerlidir. Kimse samimi olmayan bir ortamda bulunmak istemez kendini rahat hissetmez.Samimi sohbet edebilecek kişi veya kişiler arar.Bu samimiyet ister dostluk bağlamında olsun,ister sıradan bir arkadaşlık olsun,ister sevgili,ister sırdaş,ister kardeş…Her nasıl hissediyorsak adını bizlerin koyabilecegi paylaştıkca yükselen içten,riyasız samimi olsun isteriz ve bu noktada SAMİMİ SOHBET SİTELERİ arayışına gireriz.
Bu arada laubalilik ile samimi olmayıda karıştırmamak gerekir.İçten pazarlıksız,olduğumuz gibi görünür ve davranırsak yakalayabiliriz bu samimi ortamı.Herşeyde olduğu gibi bu da bizlerin elinde.Real hayatımızda samimi sohbetler istesekde bazen çıkarlar mevzu bahis olduğundan emin olamayız bu durumdan.Oysa sohbet sitelerinde çoğunlukla böyle bir durum söz konusu degildir…Çünkü karşınızdaki insandan bir çıkarınız yoktur,sadece sohbet etmek,anlatmak anlamak anlaşılmak vardır SAMİMİ SOHBET SİTELERİ’de işte tamda bu yüzden vardır.Fakat Samimi sohbet sitesi ortamı bulmak içinde çok dikkatli olmak gerekir,hani arama motorunda yada sosyal medyada karsımıza çıkan bir cümle vardır;”Nasılsın Samimiyetsizliği ile iyiyim Sahtekarlığı arasında bir yerdeyiz”. Çünkü bazen samimiyetsiz samimiler,yani görünürde içten,ama içerden içten pazarlıklı kişilerle denk gelmekde mümkündür.
Naçizane kendim karalamış oldugum birkaç cümle var,şiir vari.Sizlerle paylaşmak istediğim;
yorulduk samimiyetsiz insanların yapmacık samimiyetlerinden. Bir nebze ictenlik aradık sohbetlerinden! yalansız riyasız, gerçek gülümsemeler istedik ruhumuzu ısıtan ve küçükde olsa cümleler içten gelen.

Sözün özü dostlar seçimlerimizde dikkatli olmalı,gerçekten Samimi sohbet sitesi olduguna inandıgımız yerlerde vakit geçirip chat yapmalıyız. SAMİMİ SOHBET SİTESİ içinde ,aile ortamı sıcaklıgında güvenle huzurla içinizden geldigi gibi yazabileceginiz bir mekan var www.aksohbet.net…Herzaman saygı ve hoşgörü çerçevesinde koyu samimi muhabbetlerin yapıldığı ,kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz…Gerek gündem,gerekse şahsi hislerinizi paylaşmayı, dilerseniz SAMİMİ SOHBET ODALARI genelinde dilerseniz özel odalarda yapabilirsiniz.

Haydi SAMİMİ SOHBET ODALARImıza sizlerde katılın ve keyifli vakit geçirmeye baslayın.
(Küçük bir uyarıda bulunmadan da geçemeyeceğim ,her ne kadar karşınızdaki insanı samimi görüp güvensenizde Kişisel verilerinize ulaşılabilecek hiçbir bilginizi tamamen vermemeniz yönünde,Sunucu sitelerinin tamamında olduğu gibi kişisel yapmış oldugunuz paylaşımlardan ve bu paylaşımlardan doğabilecek sonuçlardan site yönetimleri sorumlu degildir.

Bir önceki yazımız olan Türk Sohbet Siteleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yazar:

Görüntüleme: 1142 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Haziran 2023

Cevap bırakın

sohbet sitesi mobil sohbet